Kim jesteśmy

Blisko 30 lat na rynku – ponad 1000 zrealizowanych projektów

Instytut Organizacji INORG Sp. z o.o. powstał 6 listopada 1987 roku (pierwotnie pod nazwą Zakład Usług Doradztwa Organizacyjnego i Reklamy „INORG”), jako jedna z pierwszych spółek prywatnych w Gliwicach i 222-ga spółka w całym województwie.
INORG założony został przez grupę ekspertów Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa, których strategia polegała na wykorzystaniu bogatej wiedzy merytorycznej i doświadczenia w działalności doradczej dla przedsiębiorstw.
W początkowym okresie działalność Spółki dotyczyła głównie problematyki z dziedziny organizacji, zarządzania, reklamy i ekonomiki jednostek gospodarczych.

W listopadzie 1990 roku nazwa Spółki uległa zmianie na Instytut Organizacji „INORG” i tak brzmi do dziś.
W trakcie wielu lat dynamicznego rozwoju działalności INORG, w wyniku pojawiania się nowych potrzeb u naszych klientów i zdobywania praktycznego doświadczenia w różnorodnych gałęziach przemysłu, Firma wypracowała szereg narzędzi eksperckich w postaci autorskich metod badawczych i projektowych.

Instytut ściśle współpracuje z pracownikami naukowymi Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz innych uczelni i instytutów branżowych, jak również ze specjalistami z firm przemysłowych, głównie z branży chemicznej, energetycznej i TSL (Transport – Spedycja Logistyka).

Budowany przez lata zespół ekspertów INORG łączy kilkudziesięcioletnie, stale poszerzane doświadczenie w branży doradczej z nowatorskim, kreatywnym i entuzjastycznym podejściem do rozwiązywania problemów naszych klientów.

Klientami Instytutu Organizacji INORG Sp. z o.o. jest wiele firm różnej wielkości (mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa) z różnych branż. Mamy do nich zaszczyt zaliczyć przedsiębiorstwa przemysłu chemicznego, energetycznego, hutniczego oraz lekkiego i terenowego. Istotną grupę naszych odbiorców stanowią ponadto firmy z branży TSL, biura inżynierskie i inne firmy usługowe.

Jesteśmy członkami następujących organizacji:

 
Reklama
Reklama
Reklama