Kariera

Dołącz do nas
NASZ PRZEPIS NA SUKCES NA RYNKU TO UMIEJĘTNE POŁĄCZENIE WIEDZY I DOŚWIADCZENIA PRAKTYCZNEGO ORAZ KREATYWNOŚCI I ENTUZJAZMU.
Tworząc zespół ekspertów o wysokich kwalifikacjach, którzy stale rozwijają swoje kompetencje, poszerzają swoje doświadczenie, prezentując wyjątkową elastyczność w sposobie rozwiązywania problemów klientów przy zachowaniu najwyższych standardów etyki biznesu, zapraszamy do współpracy zarówno doświadczonych specjalistów, jak i młode, entuzjastyczne i kreatywne osoby, chcące zdobyć doświadczenie i poszerzyć swoje kwalifikacje w obszarze organizacji i zarządzania oraz ekonomii.

Współpraca
W związku ze stałym poszukiwaniem dróg rozwoju, wchodzeniem na coraz to nowe rynki, jak i wprowadzaniem do oferty nowych usług zapraszamy do czasowej współpracy:

  • osoby z doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich,
  • absolwentów studiów MBA,
  • ekspertów z doświadczeniem w przemyśle,
  • pracowników naukowych zainteresowanych szerszym wykorzystaniem swojej wiedzy eksperckiej w praktyce oraz wdrożeniem wyników swoich badań.


Praktyki studenckie
Rdzeń naszego zespołu tworzą zarówno doświadczeni pracownicy jak i osoby bardzo młode, intensywnie rozwijające swoje kwalifikacje.
Jesteś studentem kierunku ekonomicznego?
Interesujesz się marketingiem, ekonomią, zarządzaniem?
Chcesz zdobyć najwyższe kwalifikacje w konsultingu i zarządzaniu projektami doradczymi?
Chcesz poznać specyfikę organizacji małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw z różnych branż?
Dołącz do naszego zespołu! W zamian oferujemy Ci szybką ścieżkę rozwoju, zdobycie wiedzy praktycznej i teoretycznej w zakresie stosowania najnowszych technik zarządzania. Chętnie wspieramy rozwój naukowy naszych pracowników (np. w drodze studiów doktoranckich i MBA), między innymi oferując unikalne pole badawcze.