Instytuty INORG i MODUS na Międzynarodowych Targach i Konferencji Przemysłu Chemicznego EXPOCHEM2011
piątek, 18 lutego 2011 00:00

W związku z odbywającymi się w dniach 23 i 24 lutego 2011 r. Międzynarodowymi Targami i Konferencją Przemysłu Chemicznego EXPOCHEM 2011 w katowickim Spodku, planujemy wziąć aktywny udział w ww. przedsięwzięciu, zarówno w charakterze wystawcy, jak i czynnego uczestnika konferencji. Będzie więc można zapoznać się z ofertą Instytutów INORG i MODUS, a w szczególności przedyskutować kwestie związane z realizacją (organizacją i finansowaniem) przedsięwzięć innowacyjnych, czy też przeglądnąć publikowany przez nas kwartalnie od 9 lat Raport o Przemyśle Chemicznym.

Serdecznie zapraszamy.

 
Referat INORG nt. utrzymania ruchu w energetyce (Bełchatów)
wtorek, 02 listopada 2010 14:00

W dniach 27-28.10. 2010 r., na zaproszenie Towarzystwa Gospodarczego Polskie Elektrownie mieliśmy zaszczyt wziąć udział w Naradzie Dyrektorów ds. Remontów Elektrowni, zorganizowanej w Bełchatowie. Nasz referat, wygłoszony przez dr inż. Henryka Promnego oraz mgr Lecha Winiowskiego, koncentrował się na wybranych problemach organizacyjnych służb utrzymania ruchu w firmach o ruchu ciągłym, w szczególności w sektorze energetycznym, jak i wielkiej syntezy chemicznej (prezentację z referatu można pobrać ze strony www INORG, w dziale O Firmie/Analizy i Publikacje).

Referat stanowił świetną okazję do merytorycznej wymiany poglądów z szefami służb utrzymania ruchu z wszystkich polskich elektrowni, która przebiegła w niezwykle sympatycznej atmosferze.

W trakcie spotkania, na zaproszenie PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. zwiedziliśmy ponadto największy w Polsce blok nr 13 w Elektrowni Bełchatów, znajdujący się obecnie w trakcie rozruchu.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3